"Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының…
"Ғ. Мұстафин атындағы ЖББМ" КММ

Қазақ тілін үйренеміз

Бұрын
раньше
Сұрақ-жауап
Барлық жауаптар: 69
Жаңа сұрақтар: 10

Сыныптан тыс үйірмелер мен секциялардың кестесі

               Расписание кружков по внеклассной работе

Название кружка

Класс

Предмет

День недели

Время прове-дения

ФИО преподавателя

№ каб.

Вид занят

Кол-во часов

1

«Ұлттық ойындар»

1 «Ә»

физкультура

среда

12.30

Шонтыбаева А.М.

104

кружок

1

2

«Подвижные игры»

1 «А»

физкультура

четверг

12.50

Завьялова О.А.

207

кружок

1

3

«Шахматы»

1 «Б»

физкультура

вторник

13.00

Одинокова Л.В.

208

кружок

1

4

«Подвижные игры»

1 «В»

физкультура

пятница

12.10

Хасанова С.Ф.

206

кружок

1

5

«Подвижные игры»

1 «Г»

физкультура

вторник

12.50

Садырова С.М.

Спортзал

кружок

1

6

«Ұлттық ойындар»

2 «Ә»

физкультура

среда

113.50

Рашева Г.Т.

104

кружок

1

7

«Подвижные игры»

2 «А»

физкультура

пятница

12.00

Басалаева Е.А.

106

кружок

1

8

«Подвижные игры»

2 «Б»

физкультура

понедельник

11.20

Сюрсина Т.Ф.

205

кружок

1

9

«Подвижные игры»

2 «В»

физкультура

пятница

12.00

Одинокова Е.В.

204

кружок

1

10

«Подвижные игры»

2 «Г»

физкультура

пятница

12.05

Абенова С.Е

108

кружок

1

11

«Ұлттық ойындар»

3 «Ә»

физкультура

понедельник

18.35

Исабаева К.Н.

103

кружок

1

13

«Шахматы и шашки»

3 «Б»

физкультура

суббота

10.00

Клишина Л.А.

208

кружок

1

14

«Национальные игры»

3 «В»

физкультура

среда

13.00

Шарипова А.М.

рекреация

кружок

1

15

«Национальные игры»

3 «Г»

физкультура

понедельник

12.50

Болысбекова А.Е.

206

кружок

1

16

«Подвижные игры»

3 «Д»

физкультура

пятница

13.00

Абенова С.Е

108

кружок

1

17

«Ұлттық ойындар»

4 «Ә»

физкультура

пятница

12.40

Смакова Н.У.

103

кружок

1

18

«Шахматы и шашки»

4 «А»

физкультура

понедельник

17.50

Захожая Т.Н.

106

кружок

1

19

«Шахматы и шашгки»

4 «Б»

физкультура

понедельник

17.50

Лобова Л.А.

204

кружок

1

20

«Шахматы и шашки»

4 «В»

физкультура

понедельник

13.00

Колова А.В.

206

кружок

1

21

«Шашки и шахматы»

4 «Г»

физкультура

понедельник

12.00

Анисимова М.Ф.

107

кружок

1

22

«Подвижные игры»

4 «Д»

физкультура

пятница

17.10

Сюрсина Т.Ф.

101

кружок

1

23

«Настольный теннис»

6-9

физкультура

понедельник

13.00

Шкадюк Г.В.

Спортзал

кружок

1

24

«Юный спасатель»

7

физкультура

среда

13.00

Смагулов Е.К.

Спортзал

кружок

1

25

«Волейбол»

8

физкультура

вторник

18.00

Бәкенов А.А.

Спортзал

кружок

1

26

«Легкая атлетика»

9-11

физкультура

вторник

12.10

Комкова Л.В.

спортплощадка

кружок

1

27

«Футбол»

9-10

физкультура

четверг

13.00

Смагулов Е.К.

спортплощадка

кружок

1

28

«Тоғыз қомалақ»

5 Ә

физкультура

суббота

10.00

Бәкенов А.А.

108

кружок

1

29

 

«Алау»

8

НВП

понедельник

14.00

Мұхаммедкәрім Е.Қ

407

кружок

1