Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының…
№5 қосымша білім беру мектеп-орталығы

Қазақ тілін үйренеміз

қас, жау, дұшпан
враг
Сұрақ-жауап
Барлық жауаптар: 129
Жаңа сұрақтар: 44

Оқушылардың сабақтан тыс қызметі

 

Бастауыш мектептегі үйірме жұмыстарының кестесі

2019-2020 оқу жылына

 №

 Атауы

 Апта күндері

 Уақыты

 Сынып

 Басшы

 « Мен – зерттеушімін»  Дүйсенбі  12.00ч  4а  Кенжеева А.А.
 «Хореография»  Дүйсенбі  12.00ч.  4б  Аханова Г.К.
 «Туған өлкем»  Сейсенбі  12.00ч  2а  Танагузова Г.А.
 «Я - исследователь»  Сейсенбі  16.40ч.  2б  Балтабекова К.Т.
 «Тіл дамыту»  Сейсенбі  12.00ч  3а  Иманбетова А.Н.
 «Мир математики»  Сейсенбі  12.45ч  3б  Машинская А.П.
 «Основы робототехники»  Сейсенбі  12.30ч.  3б  Корягина Т.М.
 «Хореография»  Сейсенбі  12.00ч  4а  Аханова Г.К.
 «Мы за ЗОЖ»  Сәрсенбі  12.00ч  1б  Цимбал Н.М.
10   « Мен – зерттеушімін»  Сәрсенбі  12.00ч  3а  Иманбетова А.Н.
11   «Мир математики»  Сәрсенбі  12.00ч  3г  Ермоленко В.В.
12   «Основы робототехники»  Сәрсенбі  12.00ч  3г  Акторгаева Г.О.
13   «Робототехника»  Сәрсенбі  12.45ч.  4а  Акторгаева Г.О.
14   «Математика әлемінде»  Сәрсенбі  11.15ч  1а  Мунайтбасова Г.К.
15   «Я - исследователь»  Бейсенбі  12.45ч.  2в  Бекпаева Б.Ж.
16   «Тіл дамыту»  Бейсенбі  12.00ч  1а  Мунайтбасова Г.К.
17   «Мир математики»  Бейсенбі  12.45ч.  3в  Бойко А.А.
18   «Основы робототехники»  Бейсенбі  12.30ч.  3в  Корягина Т.М.
19   «В мире немецкого языка»  Бейсенбі  12.00ч  1б  Карыбкулова Р.Т.
20   «Хореография»  Бейсенбі  12.00ч  4в  Аханова Г.К.
21   «Мы за ЗОЖ»  Жұма  12.00ч  1в  Цимбал Н.М.
22   «В мире немецкого языка»  Жұма  12.00ч  1в  Карыбкулова Р.Т.
23   «Туған өлкем»  Жұма  12.00ч  3а  Иманбетова А.Н.
24   «Тіл дамыту»  Жұма  11.10ч  2а  Танагузова Г.А.

 

Мектеп және оқушы компонентінің кестесі

2018-2019 оқу жылына № 5 ЖББОМ

 №

 Атауы

 Апта күндері

 Уақыты

 Сынып

Басшы

 «Мен полиглотпын»  Дүйсенбі  12.50ч  5а  Крыкбаева Н.А.
 «Светскость и основы религоведения»  Дүйсенбі  13.30ч  9в  Жарликов И.Ю.
 «Биотехнология»  Дүйсенбі  13.30ч  10б  Бушман Л.Н.
 «Қасымтану»  Дүйсенбі  12.30ч  6а  Әбдіғаппар А.Ж.
 «Туған жер тарихы»  Дүйсенбі  13.30ч.  10а  Масанова Ф.Т.
 «Тілшілер клубы»  Бейсенбі  13.15ч  7а  Куанышбаева А.У.
 «Экология и дети»  Сейсенбі  9.00ч  6б  Бушман Л.Н.
 «Экология и дети»
 Сейсенбі
 11.00ч  6г  Бушман Л.Н.
 «Арт студия және әуен»
 Сейсенбі
 12.50ч  6а  Жилкибаева Б.Ш.
10   «Драмматургиядағы ұлттық болмыс»  Сейсенбі  12.50ч  7а  Абдикешова А.М.
11   «Робототехника»  Сейсенбі  13.30ч  8а  Акторгаева Г.О.
12   «Физика образ окружающего мира»  Сейсенбі  13.30ч  10в  Корягина Т.М
13   «Волейбол»  Сейсенбі  19.00ч  9б  Амиров А.А.
14   «Экология и дети»  Сәрсенбі  12.30ч  6в  Бушман Л.Н.
15   «Экон-ка және қаржылық сауаттылық негіздері»  Сәрсенбі  13.30ч.  5а  Калиева А.М.
16   «Робототехника»  Сәрсенбі  12.30ч.  5в  Корягина Т.М.
17   «Светскость и основы религоведения»  Сәрсенбі  13.30ч.  9б  Жарликов И.Ю.
18   «Биотехнология»  Сәрсенбі  13.30ч.  10а  Бейсембаева З.С.
19   «Биотехнология»   Сәрсенбі  13.30ч.  10б  Бушман Л.Н.
20   «Экон-ка және қаржылық сауаттылық негіздері»  Бейсенбі  12.50ч  8а  Калиева А.М.
21   «Тоғызқұмалақ»  Бейсенбі  12.30ч  5а  Каратаева А.С.
22   «Экон-ка және қаржылық сауаттылық негіздері»  Бейсенбі  12.30ч  6а  Калиева А.М.
23   «Шахматы»  Бейсенбі  10.00ч.  6б  Амиров А.А.
24   «Шахматы»  Бейсенбі  11.00ч  6г  Амиров А.А.
25   «Шахматы»  Бейсенбі  12.30ч.  6в  Амиров А.А.
26   «Химия вокруг нас»  Бейсенбі  13.30ч  10б  Коршабекова Г.
27   «Развитие логического мышления»  Бейсенбі  14.00ч  8б  Ахметбекова М.М.
28   «Развитие логического мышления»  Бейсенбі  15.00ч  8в  Ахметбекова М.М.
29   «Робототехника»  Бейсенбі  15.00ч  9а  Акторгаева Г.О.
30   «Волейбол»  Бейсенбі  19.00ч  9в  Амиров А.А.
31   «Математикалық сауаттылық»  Жұма  12.40ч  6а  Кулмагамбетова К.
32   «Экон-ка және қаржылық  сауаттылық негіздері»  Жұма  13.30ч  9а  Калиева А.М.
33   «Қасымтану»  Жұма  13.30ч  8а  Әбдіғаппар А.Ж.
34   «Зайырлық және дінтану негіздері»  Жұма  13.30ч  9а  Масанова Ф.Т.
35   «Өлкедегі туризм»  Жұма  13.30ч  10а  Бейсембаева З.С.
36   «Абайтану»  Жұма  13.30ч  10а  Абдикешова А.М.
37   «Регионоведение»  Жұма  13.30ч  10в  Жарликова З.М.
38   «Робототехника»  Жұма  12.30ч.  5в  Корягина Т.М.

 

Қазақстан Кекушинкай Каратэ Ұйымы Республикалық Қоғамдық Бірлестігі

Апта күндері

Уақыты

Саны

1 Дүйсенбі 17-00ч-19-30ч 20
2 Сәрсенбі 17-00ч-19-30ч 20
3 Жұма 17-00ч-19-30ч 20

 

Дзюдо секциясының кестесі

Апта күндері

Уақыты

Басшы

1 Сейсенбі 10:00 Жампейсов А.Б.
2 Сәрсенбі 12:00 Жампейсов А.Б.
3 Жұма 15:00 Жампейсов А.Б.

 

Туризм секциясының кестесі

Апта күндері

Уақыты

Басшы

1 Дүйсенбі 9:00 Мурсалимов Р.Ш.
2 Сейсенбі 18:00 Мурсалимов Р.Ш.
3 Сәрсенбі 9:00 Мурсалимов Р.Ш.
4 Бейсенбі 9:00 Мурсалимов Р.Ш.
5 Жұма 9:00 Мурсалимов Р.Ш.
6 Сенбі 11:00 Мурсалимов Р.Ш.

 

Жұмыс кестесі "Ағылшын тілі курстары"

Апта күндері

Уақыты

Сынып

Саны

Басшы

1 Дүйсенбі 09:00ч-17:00ч  2-ден 7-ге дейін 21 Каримгожина Э. М.
2 Сейсенбі 09:00ч-17:00ч 2-ден 7-ге дейін 21 Каримгожина Э. М.
3 Сәрсенбі 09:00ч-17:00ч 2-ден 7-ге дейін 21 Каримгожина Э. М.
4 Бейсенбі 09:00ч-17:00ч 2-ден 7-ге дейін 21 Каримгожина Э. М.
5 Жұма 09:00ч-17:00ч 2-ден 7-ге дейін 21 Каримгожина Э. М.

 

«Метеор» футбол секциясының кестесі

Апта күндері

Уақыты

Балалар саны

Басшы

1 Сенбі 10:30 15 Ахмеев В.Ю
Чеканов С.В
2 Жексенбі 14:30 15 Ахмеев В.Ю
Чеканов С.В

 

Таэквондо секциясының жұмыс кестесі

Апта күндері

Уақыты

Жаттықтырушы

Басшы

Дүйсенбі 20:00-21:30 Канайдар А.А Мамедов П.Ж
Сәрсенбі 20:00-21:30 Канайдар А.А Мамедов П.Ж
Жұма 20:00-21:30 Канайдар А.А Мамедов П.Ж

 

«Робототехника». Корягина Т.М.,  Акторгаева Г.О., Бердиходжаева М.С.

«Тоғызқұмалақ»  Каратаева А.C.

 

 

«Физика образ окружающего мира». Корягина Т.М.

 

«Экология и дети». Бушман Л.Н.

 

«Қасымтану».Әбдіғаппар А.Ж.