Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының…
№5 қосымша білім беру мектеп-орталығы

Қазақ тілін үйренеміз

Жаңа
новый
Сұрақ-жауап
Барлық жауаптар: 129
Жаңа сұрақтар: 48

Оқушылардың сабақтан тыс қызметі

 

 

№ 5 ҚББМО КММ  2020-2021 оқу жылына арналған 

Мектеп және оқушы компонентінің кестесі

 

Название вариативных часов

Класс

Кол-во часов

Ф.И.О.

1

«Математика әлемінде»

1

Кенжеева А.А.

2

«Тіл дамыту»

1

Кенжеева А.А.

3

«Мир математики»

1

Урванцева Л.Г.

4

«Любители языков»

1

Урванцева Л.Г.

5

«Мир математики»

1

Картабаева  Ж. М.

6

«Любители языков»

1

Картабаева  Ж. М.

7

«Мен зерттеушімін»

1

Мунайтбасова Г.К.

8

«Тіл дамыту»

1

Мунайтбасова Г.К.

9

«Мы за ЗОЖ»

1

Цимбал Н.М.

10

«Мы за ЗОЖ»

1

Манашева А.Н.

11

«Математика әлемінде»

1

СериковаА.Т.

12

«Тіл дамыту»

1

СериковаА.Т.

13

«Мен зерттеушімін»

1

СериковаА.Т.

14

«Мир математики»

1

Балтабекова К.Т.

15

«Любители языков»

1

Балтабекова К.Т.

16

«Мир математики»

1

Бекпаева Б.Ж.

17

«Любители языков»

1

Бекпаева Б.Ж.

18

«Мен зерттеушімін»

1

Иманбетова А.Н.

19

«Математика әлемінде»

1

Иманбетова А.Н.

20

«Тіл дамыту»

1

Иманбетова А.Н.

21

«Мир математики»

1

Машинская А.А.

22

«Мир математики»

1

Бойко А.А.

23

«Мир математики»

1

Ермоленко В.В.

24

«Экономика және қаржылық  сауаттылық  негіздері»

1

Калиева А.М.

25

«Қасымтану»

1

Әбдіғаппар А.Ж.

26

«Тілшілер клубы»

1

Куанышбаева А.У.

27

«ENJOY ENGLISH»

1

Куанышбекова Г.Е.

28

«ENJOY ENGLISH»

1

Куанышбекова Г.Е.

29

«Тілшілер клубы»

1

Куанышбаева А.У.

30

«Қасымтану»

1

Әбдіғаппар А.Ж.

31

«Тоңызқұмалақ»

1

Жанбирбаев С.С.

32

«Экономика және қаржылық  сауаттылық  негіздері»

1

Калиева А.М.

33

«Экология и дети»

1

Бушман Л.Н.

34

«Шахматы»

1

Амиров А.П.

35

«Экология и дети»

1

Бушман Л.Н.

36

« Шахматы»

1

Амиров А.П.

37

«Экономика және қаржылық  сауаттылық  негіздері»

1

Калиева А.М.

38

«Математикалық сауаттылық»

1

Кулмагамбетова К.Е.

39

«Экономика және қаржылық  сауаттылық  негіздері»

1

Калиева А.М.

40

«Абайтану»

1

Әбдіғаппар А.Ж.

41

«Тоғызқұмалақ»

1

Жанбирбаев С.С.

42

«Развитие логического мышления»

1

Бушман Л.Н.

43

«Развитие логического мышления»

1

Бушман Л.Н.

44

«Абайтану»

1

Нурмагамбетова Т.А.

45

«Экономика және қаржылық  сауаттылық  негіздері»

1

Калиева А.М.

46

«Зайырлылық және дінтану негіздері

1

Масанова Ф.Т.

47

«Оқу сауыттылығы»

1

Айткенова М.Б.

48

«Светскость и основы религоведения»

1

Жарликов И.Ю.

49

«Волейбол»

1

Амиров А.П.

50

«Светскость и основы религоведения»

1

Жарликов И.Ю.

51

«Волейбол»

1

Амиров А.П.

52

 «Биотехнология»

10ә

1

Бейсембаева З.С.

53

 «Оқу сауыттылығы»

10ә

1

Айткенова М.Б.

54

«Абайтану»

10ә

1

Айткенова М.Б.

55

 АӘТД (далалық жиын)

10ә

1

Иманбаев Р.М.

56

«Химия біздің айналамызда»

10ә

1

Коршабекова Г.А.

57

«Математикалық сауаттылық»

10ә

1

Кулмагамбетова К.Е.

58

 «Баскетбол »

10ә

1

Жанбирбаев С.С.

59

«Биотехнология»

10а

1

Бушман Л.Н.

60

 «Химия вокруг нас»

10а

1

Коршабекова Г.А.

61

НВТП (полевые сборы)

10а

1

Иманбаев Р.М.

62

 «Биотехнология»

11а

1

Бейсембаева З.С.

63

 «Өлкедегі туризм»

11а

1

Бейсембаева З.С.

64

«Оқу сауыттылығы»

11а

1

Айткенова М.Б.

65

 «Туған жер тарихы»

11а

1

Масанова Ф.Т.

66

«Математикалық сауаттылық»

11а

1

Кулмагамбетова К.Е.

67

 «Волейбол »

11а

1

Жанбирбаев С.С.

68

«Биотехнология»

11б

1

Бушман Л.Н.

69

 «Химия вокруг нас»

11б

1

Коршабекова Г.А.

70

«Баскетбол»

11б

1

Амиров А.П.

71

«Физический образ 

окружающего мира»

11в

1

Корягина Т.М.

72

  «Регионоведение»

11в

1

Жарликова З.М.

73

 «Баскетбол»

11в

1

Амиров А.П.

74

«Математическая грамотность»

11в

1

Алиева Ж.К.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Қазақстан Кекушинкай Каратэ Ұйымы Республикалық Қоғамдық Бірлестігі

Апта күндері

Уақыты

Саны

1 Дүйсенбі 17-00ч-19-30ч 20
2 Сәрсенбі 17-00ч-19-30ч 20
3 Жұма 17-00ч-19-30ч 20

 

Дзюдо секциясының кестесі

Апта күндері

Уақыты

Басшы

1 Сейсенбі 10:00 Жампейсов А.Б.
2 Сәрсенбі 12:00 Жампейсов А.Б.
3 Жұма 15:00 Жампейсов А.Б.

 

Туризм секциясының кестесі

Апта күндері

Уақыты

Басшы

1 Дүйсенбі 9:00 Мурсалимов Р.Ш.
2 Сейсенбі 18:00 Мурсалимов Р.Ш.
3 Сәрсенбі 9:00 Мурсалимов Р.Ш.
4 Бейсенбі 9:00 Мурсалимов Р.Ш.
5 Жұма 9:00 Мурсалимов Р.Ш.
6 Сенбі 11:00 Мурсалимов Р.Ш.

 

Жұмыс кестесі "Ағылшын тілі курстары"

Апта күндері

Уақыты

Сынып

Саны

Басшы

1 Дүйсенбі 09:00ч-17:00ч  2-ден 7-ге дейін 21 Каримгожина Э. М.
2 Сейсенбі 09:00ч-17:00ч 2-ден 7-ге дейін 21 Каримгожина Э. М.
3 Сәрсенбі 09:00ч-17:00ч 2-ден 7-ге дейін 21 Каримгожина Э. М.
4 Бейсенбі 09:00ч-17:00ч 2-ден 7-ге дейін 21 Каримгожина Э. М.
5 Жұма 09:00ч-17:00ч 2-ден 7-ге дейін 21 Каримгожина Э. М.

 

«Метеор» футбол секциясының кестесі

Апта күндері

Уақыты

Балалар саны

Басшы

1 Сенбі 10:30 15 Ахмеев В.Ю
Чеканов С.В
2 Жексенбі 14:30 15 Ахмеев В.Ю
Чеканов С.В

 

Таэквондо секциясының жұмыс кестесі

Апта күндері

Уақыты

Жаттықтырушы

Басшы

Дүйсенбі 20:00-21:30 Канайдар А.А Мамедов П.Ж
Сәрсенбі 20:00-21:30 Канайдар А.А Мамедов П.Ж
Жұма 20:00-21:30 Канайдар А.А Мамедов П.Ж

 

«Робототехника» Корягина Т.М.,  Акторгаева Г.О., Бердиходжаева М.С.

«Тоғызқұмалақ»  Каратаева А.C.

 

 

«Физика образ окружающего мира». Корягина Т.М.

 

«Экология и дети». Бушман Л.Н.

 

«Қасымтану».Әбдіғаппар А.Ж.