Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды…
«Сләмия Саттаров атындағы мектеп-лицейі» КММ

Қазақ тілін үйренеміз

биік
высокий
Сұрақ-жауап
Барлық жауаптар: 72
Жаңа сұрақтар: 0

Үйірме және секцияның сабақ кестесі

                       

            

    Үйірме жұмыстары 2020-2021 оқу жылы

Үйірме жетекшілерінің аты-жөні

Үйірме атауы

 

1

Мукыжанова Н.М

Жас дизайнер

2

Зейнуллина   К.Ж

Тоғызқұмалақ

3

Татыханова А.С

Video Editor

4

Татыханова А.С

Компьютерлік графика

5

Татыханова А.С

Робототехника

6

Фазылова М.А

Ұлы дала мұрагері

7

Кызырова А.Б.

Ұлы дала мұрагері

8

Дадиева Г.Қ

Ұлы дала мұрагері

9

Абильдина М.Қ

«Cisco» желі бастамасы

10

Жақыбай  Қ.Т

Туған елге тағзым

11

Жапабаева Г.С

Туған елге тағзым

12

Муталхан К

Адал ұрпақ

13

Шаушекова А.С

Адал ұрпақ

14

Медиева П.Н

Құқық сақшысы

15

Мухамеджанова Ж.Е

Буккросинг

16

Жакупов Т.А.

Қыш өнері

17

Жайназарова М.Ж

Экочелленж

18

Скендирова А.Б

Экочелленж

19

ЖайминаМ.А

Экочелленж

20

Беспаева Г

Домбыра

21

Аманкелді Д.Б.

3Dмодельдеу

22

Мерген Н.М

Шахмат

23

Темиржанов Ж.

Волейбол

24

Тусупов Ж.А

Дебат

25

Мусин О.Т

Баскетбол

26

Абилькасимов С.К

Футбол

27

Чунгэл Б

Мен және менің денсаулығым

28

Толеуханова А.Е

Туған елге тағзым

29

Толеуханова А.Е

Қоғамға қызмет ету

 

Секция  сабақтарының кестесі  (2020-2021 оқу жылы)

Мұғалімнің аты-жөні

Атауы

Сыныбы

Апта күндері

Уақыты

1

Мукыжанова Н.М

Жас дизайнер

8 «А»

жұма

13.25-14.05

8 «Ә»

жұма

14.10-14.50

8 «Б»

жұма

15.10-15.50

9 «А»

бейсенбі

15.55-16.35

9 «Ә»

сәрсенбі

15.10-15.50

2

Зейнуллина   К.Ж

Тоғызқұмалақ

9 «А»

сенбі

10.00-10.40

9 «Ә»

сенбі

10.00-10.40

10 «Ә»

сенбі

10.45-11.25

11 «Ә»

сенбі

11.25-12.05

3

Татыханова А.С

Video Editor

7 «А»

сәрсенбі

15.10-15.50

7 «Ә»

жұма

14.10-14.50

8 «А»

жұма

15.10-15.50

8 «Б»

сейсенбі

14.25-15.05

9 «Ә»

бейсенбі

15.55-16.35

4

 

Компьютерлік графика

6 «Ә»

бейсенбі

15.10-15.50

6 «Б»

бейсенбі

14.10-14.50

6 «В»

дүйсенбі

12.35-13.15

5

 

Робототехника

5 «А»

сейсенбі

12.55-13.35

5 «Ә»

сәрсенбі

14.10-14.50

5 «Б»

дүйсенбі

14.15-14.55

 

6 «Ә»

сейсенбі

13.25-14.05

6«Б»

сәрсенбі

13.25-14.05

 

 

 

6

Фазылова М.А

Ұлы дала мұрагері

5 «А»

сейсенбі

13.40-14.10

7

Кызырова А.Б.

Ұлы дала мұрагері

5 «Ә»

сейсенбі

12.55-13.35

8

Дадиева Г.Қ

Ұлы дала мұрагері

6«В»

жұма

13.25-14.05

 9

Абильдина М.Қ

«Cisco» желі бастамасы

5 «А»

сәрсенбі

14.10-14.50

5 «Ә»

дүйсенбі

14.15-14.55

5 «Б»

дүйсенбі

13.20-14.00

10

Жақыбай  Қ.Т

Туған елге тағзым

5 «Б»

жұма

13.25-14.05

11

Жапабаева Г.С

Туған елге тағзым

6 «Б»

сейсенбі

13.40-14.10

12

Муталхан К

Адал ұрпақ

7 «А»

бейсенбі

13.25-14.05

13

Шаушекова А.С

Адал ұрпақ

7 «Ә»

жұма

15.10-15.50

14

Медиева П.Н

Құқық сақшысы

9 «Ә»

сейсенбі

15.10-15.50

15

Мухамеджанова Ж.Е

Буккросинг

8 «Ә»

жұма

13.25-14.05

16

Жакупов Т.А.

Қыш өнері

5 «А»

сейсенбі

12.55-13.35

5 «Ә»

сейсенбі

13.40-14.10

5 «Б»

сәрсенбі

13.25-14.05

7 «А»

сейсенбі

15.55-16.25

7 «Ә»

сейсенбі

14.25-15.05

17

Жайназарова М.Ж

Экочелленж

6 «Ә»

сәрсенбі

13.25-14.05

18

Скендирова А.Б

Экочелленж

8 «Б»

сәрсенбі

13.25-14.05

19

ЖайминаМ.А

Экочелленж

9 «А»

сейсенбі

12.55-13.35

20

Беспаева Г

Домбыра

5 «А»

сәрсенбі

15.55-16.35

5 «Ә»

сәрсенбі

15.10-15.50

5 «Б»

бейсенбі

15.10-15.50

6 «Ә»

сейсенбі

14.25-15.05

6 «Б»

сәрсенбі

14.10-14.50

6 «В»

сәрсенбі

16.40-17.20

7 «А»

сейсенбі

15.10-15.50

7 «Ә»

дүйсенбі

15.45-16.25

8 «А»

бейсенбі

15.55-16.35

21

Аманкелді Д.Б.

3Dмодельдеу

8 «Ә»

сейсенбі

15.10-15.50

9 «А»

жұма

14.10-14.50

22

Мерген Н.М

Шахмат

5 «А»

сейсенбі

14.25-15.05

5 «Ә»

сейсенбі

15.10-15.50

5 «Б»

сейсенбі

14.25-15.05

6 «Ә»

сейсенбі

15.10-15.50

6 «Б»

сәрсенбі

15.10-15.50

6 «В»

сәрсенбі

15.10-15.50

7 «А»

бейсенбі

15.10-15.50

7 «Ә»

бейсенбі

15.10-15.50

8 «Ә»

жұма

15.55-16.35

8 «Б»

жұма

15.55-16.35

9 «А»

бейсенбі

16.40-17.20

9 «Ә»

бейсенбі

16.40-17.20

10 «А»

сенбі

10.00-10.40/

10 «Ә»

сенбі

10.00-10.40

11 «А»

сенбі

10.45-11.25

11 «Ә»

сенбі

10.45-11.25

23

Темиржанов Ж.

Волейбол

10 «А»

сенбі

10.45-11.25

11 «Ә»

сенбі

10.00-10.40

24

Мусин О.Т

Баскетбол

10 «А»

сенбі

11.25-12.05

25

Абилькасимов С.К

Футбол

11 «Ә»

сенбі

10.00-10.40

26

Чунгэл Б

Мен және менің денсаулығым

10 «А»

бейсенбі

15.55-16.35

11 «Ә»

бейсенбі

16.40-17.20

27

Тусупов Ж.А

Дебат

10 «А»

дүйсенбі

14.15-14.55

10 «Ә»

сәрсенбі

15.10-15.50

11 «А»

жұма

14.10-14.50

11 «Ә»

бейсенбі

14.10-14.50

 

28

 

Толеуханова А.Е

Туған елге тағзым

10 «А»

сейсенбі

15.55-16.25

10 «Ә»

сейсенбі

15.55-16.25

11 «А»

бейсенбі

15.55-16.35

11 «Ә»

бейсенбі

16.40-17.20

29

Толеуханова А.Е

Қоғамға қызмет ету

10 «А»

дүйсенбі

15.00-15.40

10 «Ә»

жұма

14.10-14.50

11 «А»

жұма

15.10-15.50

11 «Ә»

жұма

15.10-15.50

30

Байсеркина Б.М

Буккросинг

11 «Ә»

жұма

15.10-15.50

31

Узақбаева Б.А

Read X

8 «А»

сәрсенбі

14.10-14.50

32

Боранбаев А.Т

Робототехника

8 «А»

дүйсенбі

14.15-14.55

8 «Ә»

жұма

15.10-15.50

8 «Б»

бейсенбі

14.10-14.50

 

 

 

9 «А»

дүйсенбі

14.15-14.55

9 «Ә»

 

сейсенбі

13.25-14.05

10 «А»

сәрсенбі

14.10-14.50

10 «Ә»

бейсенбі

16.40-17.20

11 «А»

жұма

16.40-17.20

11 «Ә»

сәрсенбі

16.40-17.20