Қарағанды қаласы әкімдігінің" Қарағанды қаласының…
"№61 ЖББОМ" КММ

Қазақ тілін үйренеміз

Ас, тағам, тамақ, дәм
еда, пища.
Сұрақ-жауап
Барлық жауаптар: 45
Жаңа сұрақтар: 71

Үйірмелер, секциялар, факультативтер

«№61 ЖББОМ» КММ оқыту қазақ тілінде жүргізілетін

1-4 сыныптардағы факультативтік сабақтарды   өткізу кестесі.

2019-2020 оқу жылы. 

 

Мұғалімнің аты –жөні

Уақыты

Сыныбы

Мазмұны

1.

Жакашева А.Т.

дүйсенбі

11.40-12.20

Бейсенбі

11.20-12.00

Сиқырлы сандар

 

 

Зерек

2.

Асқарова А.А.

дүйсенбі

11.40-12.15

Бейсенбі

11.20-12.00

Сиқырлы сандар

 

 

Зерек

3.

Жуманова С.А.

дүйсенбі

11.40-12.20

Жұма

11.20-12.00

Сиқырлы сандар

 

 

Зерек

4.

Нұрмұхамбетова А.М.

жұма

11.40-12.20

сейсенбі

11.20-12.00

Сиқырлы сандар

 

 

Зерек

5.

Шармаганбетова С.Ж.

Дүйсенбі

17.30-18.10

Сейсенбі

17.15-17.55

Тіл мәдениеті

 

 

Зерек

6

Тургамбекова С.С.

Дүйсенбі

17.30-18.10

Жұма

17.15-17.55

Зерек

 

 

Тіл мәдениеті

7

Торегельдина Л.С.

Бейсенбі

17.15-17.55

Жұма

17.15-17.55

Тіл мәдениеті

 

 

Зерек

8

Нұрмағанова Р.С.

Сейсенбі

17.15-17.55

Жұма

17.15-17.55

Тіл мәдениеті

 

 

Зерек

9

Нұржанова М.Т.

Жұма

18.00-18.40

Сейсенбі

18.00-18.40

Сәрсенбі

18.00-18.40

Зерек

 

Тіл мәдениеті

 

Ойнайықта, ойлайық!

 

10

Капашева Л.М.

дүйсенбі

18.10-18.50

Сейсенбі

17.15-17.55

Бейсенбі

18.00-18.40

Тіл мәдениеті

 

Ойнайықта, ойлайық!

 

Зерек

 

11

Рахметова Г.Б.

дүйсенбі

18.10-18.50

Сәрсенбі

18.00-18.40

Бейсенбі

18.00-18.40

Зерек

 

Тіл мәдениеті

 

Ойнайықта, ойлайық!

 

12

Искакова Б.К.

дүйсенбі

12.20-12.55

Сейсенбі

12.05-12.45

Бейсенбі

12.05-12.45

Зерек

 

Тіл мәдениеті

 

Ойнайықта, ойлайық!

 

13

Амантаева Н.М.

дүйсенбі

12.20-12.55

Сәрсенбі

12.05-12.45

Жұма

12.05-12.45

Зерек

 

Ойнайықта, ойлайық!

 

Тіл мәдениеті

 

14

Байтанова С.Т.

Сәрсенбі

12.05-12.45

Бейсенбі

12.05-12.45

Жұма

12.05-12.45

Зерек

 

Ойнайықта, ойлайық!

 

Тіл мәдениеті

 

 

 «№61 ЖББОМ» КММ оқыту қазақ тілінде жүргізілетін

5-7 сыныптардағы факультативтік сабақтарды   өткізу кестесі.

2019-2020 оқу жылы.  

 

Мұғалімнің аты –жөні

Уақыты

Сыныбы

Мазмұны

1.

Абдрахманова А.Ж.

Сейсенбі

10.35-12.00

6 а ә

Өнерлінің қолы алтын(т)

2.

Қошанова Ж.Ж.

Сәрсенбі

18.45-19.25

Жұма

18.45-19.25

 

7 ә

 

7 а

 

Ғажайыптар әлемі (ф)

3.

Мукашева С.Р.

Дүйсенбі

18.10-18.50

Жұма

13.00-13.40

 

6 а

 

6 ә

 

Мәңгілік елдің ұлы тарихы(ф)

 

Мәңгілік елдің ұлы тарихы(ф)

4.

Ахметов Т.Т.

Дүйсенбі

10.10-11.35

Сейсенбі

10.35-12.00

12.05-12.45

Жұма

10.35-12.00

 

5 ә б

 

6 а ә

5 а

 

7 а ә

 

Қолөнер-халық қазынасы(т)

 

Қолөнер-халық қазынасы(ф)

Қолөнер-халық қазынасы(т)

 

Робототехника (т)

5.

Турсунова С.А.

Дүйсенбі

10.00-10.40

 

6 а

 

Мұражай тарих айнасы(ф)

6

Зекенова Г.К.

Бейсенбі

12.00-12.40

 

6 ә

 

Бізді қоршаған орта(ф)

7

Карментаева М.К.

Дүйсенбі

10.10-11.35

13.00-13.40

 

 

5 ә б

5 а

 

Саз әуені (ф)

8

Сартымбаев Г.Т.

Жұма

11.20-12.00

12.05-12.45

12.50-13.30

 

5 ә

5 б

5 а

 

Ұлттық ойындар(ф)

 

«№61 ЖББОМ» КММ оқыту қазақ тілінде жүргізілетін 8-11 сыныптардағы факультативтік сабақтар және қолданбалы курстар өткізу кестесі.  2019-2020 оқу жылы.

 

Мұғалімнің аты –жөні

Уақыты

Сыныбы

Мазмұны

1.

 

Каригулова С.С.

Бейсенбі

12.50-13.30

 

 

Зайырлылық және дінтану негіздері (ф)

Жұма

12.50-13.30

 

 

Зайырлылық және дінтану негіздері (ф)

Дүйсенбі

13.00-13.40

 

11а

 

Тарих және этнология (т)

Бейсенбі

13.35-14.15

 

10а

 

Тарих ж/е этнология (т)

2.

Зекенова Г.К.

Сейсенбі

12.50-13.30

13.35-14.15

 

11а

 

Геоэкология (ф)

Жас эколог-өлкетанушы(ф)

Сәрсенбі

12.50-13.30

13.35-14.15

 

10а

 

Жер ресурстары (ф)

Геоэкология (т)

Бейсенбі

12.50-13.30

13.35-14.15

 

 

Жер ресурстары (ф)

Жас эколог-өлкетанушы(ф)

3

Омарова Қ.Т.

 

Дүйсенбі

13.40-14.20

 

 

Денсаулық және сұлулық (т)

Сейсенбі

13.35-14.15

 

11а

 

Адам және денсаулық (ф)

Бейсенбі

13.35-14.15

 

 

Денсаулық және сұлулық (т)

4

Қошанова Ж.Ж.

Дүйсенбі

13.35-14.15

11а

Физика өмірде(ф)

5

Ахметбекова А.К.

Сәрсенбі

13.40-14.15

 

 

Абайтану(ф)

Жұма

13.40-14.15

 

 

Абайтану (ф)

6

Рысбекова А.К.

Жұма

13.00-13.40

 

11а

 

Математикалық сауаттылық(ф)

7

Жақан Айым

Сейсенбі

12.50-13.30

 

 

Компьютерлік графика және дизайн(ф)

Сәрсенбі

12.50-13.30

13.40-14.15

 

10а

 

Компьютерлік модельдеу (т)

Компьютерлік графика және дизайн(ф)

8

Торекелдина Д.К.

Жұма

16.30-17.10

 

11а

 

Сөз өнері-ұлт құндылығы(ф)

9

Мукашева С.Р.

Бейсенбі

13.00-13.40

 

 

Дебат ойыны-пікір талас алаңы(т)

Жұма

13.40-14.15

 

 

Дебат ойыны- пікір талас алаңы (т)

10

Куанышбеков Д.Д.

Жұма

13.40-14.15

10а

Дала оқу жиыны

11

Едресова С.А.

Сейсенбі

12.50-13.30

 

10а

 

Тіршілік химиясы(т)

12

РО №13

Сейсенбі

Бейсенбі

10а

11а