2021-2022 оқу жылының үйірме сабақтарының кестесі
№ |
Таңдау курс атауы |
Сынып |
Күні |
Уақыты |
Каб |
Жауапты мұғалім |
1 |
Оқу айнасы |
2 А
|
Жұма |
17.35-18.10 |
206 |
Хусман К. |
2 |
Оқу айнасы |
2 Ә
|
Сенбі |
11.30-12.15 |
209 |
Нукербекова К.К. |
3 |
Оқу айнасы |
2 Б
|
Сенбі |
11.35-12.20 |
204 |
Рустембекова Г.Б. |
4 |
Оқу айнасы |
2 Ғ
|
Дүйсенбі |
18.05-18.50 |
106 |
Мукатаева Ж.Е. |
5 |
Оқу айнасы |
2 Д
|
Сенбі |
11.40-12.25 |
205 |
Хасенова Г.К. |
6 |
Біздің өміріміздегі математика |
3 А |
Сенбі |
11.30-12.15 |
105 |
Кордабаева Ж.У. |
7 |
Біздің өміріміздегі математика |
3 Ә |
Сенбі |
11.40-12.25 |
211 |
Карагусова К.М. |
8 |
Біздің өміріміздегі математика |
3 Б |
Сенбі |
11.35-12.20 |
210 |
Малыбаева К.Р. |
9 |
Біздің өміріміздегі математика |
3 Ғ |
Сенбі |
11.30-12.15 |
203 |
Жакипбекова А.К. |
10 |
Біздің өміріміздегі математика |
3 Д |
Сенбі |
11.30-12.15 |
219 |
Кадырбаева Г.Б. |
11 |
Біздің өміріміздегі математика |
4 А |
Сенбі |
10.10-10.55 |
205 |
Шулембаева Г.Б. |
12 |
Біздің өміріміздегі математика |
4 Ә |
Сенбі |
10.15-11.00 |
206 |
Назирова Ж.М. |
13 |
Біздің өміріміздегі математика |
4 Б |
Сенбі |
10.00-10.45 |
209 |
Адилбаева Б.Т. |
14 |
Біздің өміріміздегі математика |
4 Ғ |
Сенбі |
10.05-10.50 |
204 |
Ахметова А.Б. |
15 |
Біздің өміріміздегі математика |
4 Д |
Сенбі |
10.10-10.55 |
106 |
Исагулова Л.К. |
16 |
Үстел теннисі |
5 А |
Сенбі |
09.50-10.35 |
108 |
Сыздыков С.Ш. |
17 |
Speaking club |
5 А |
Сенбі |
10.40-11.25 |
120 |
Медеубаева Д.М. |
18 |
Бауыржантану |
5 А |
Сәрсенбі |
12.30-13.15 |
120 |
Тулешева Р.К. |
19 |
Жас натуралисттер |
5 А |
Сенбі |
13.20-14.05 |
301 |
Нұржанова А.М. |
20 |
Футбол |
5 А |
Жұма |
9.50-10.35 |
Спорт зал |
Сыздыков С.Ш. |
21 |
Үстел теннисі |
6 А |
Сенбі |
10.40-11.25 |
108 |
Сыздыков С.Ш. |
22 |
Дәстүрлер сабақтастығы |
6 А |
Сенбі |
10.00-10.45 |
Музей залы |
Сейтқасымұлы Қ. |
23 |
Жас натуралистер |
6 А |
Сейсенбі |
11.45-12.30 |
Музей залы |
Нұржанова А.М. |
24 |
Футбол |
6 А |
Сенбі |
13.15-14.00 |
Спорт зал |
Сыздыков С.Ш. |
25 |
Балауса әуені
|
6 А |
Сәрсенбі |
11.00-11.45 |
403 |
Хажай С. |
17 |
Үстел теннисі |
6 Ә |
Сенбі |
11.30-12.15 |
108 |
Сыздыков С.Ш. |
18 |
Дәстүрлер сабақтастығы |
6 Ә |
Сенбі |
10.50-11.35 |
Тілдер залы |
Сейтқасымұлы Қ. |
19 |
Жас натуралистер |
6 Ә |
Бейсенбі |
12.30-13.15 |
Тілдер залы |
НұржановаА.М. |
20 |
Футбол |
6 Ә |
Жұма |
10.45-11.30 |
Спорт зал |
Сыздыков С.Ш. |
21 |
Балауса әуені
|
6 Ә |
Сәрсенбі |
12.00-12.45 |
403 |
Хажай С. |
22 |
Үстел теннисі |
7 А |
Сейсенбі |
12.00-12.45 |
108 |
Сыздыков С.Ш. |
23 |
Жас натуралистер |
7 А |
Сенбі |
9.00-9.45 |
Мектеп музейі |
Катпатаева К.К. |
24 |
Физика әлемінде |
7 А |
Сәрсенбі |
12.10-12.55 |
Мектеп музейі |
Балмаганбетова Б.Ш. |
25 |
Біздің өміріміздегі химия |
7 А |
Бейсенбі |
11.40-13.25 |
Мектеп музейі |
Кирбасова И.Н. |
26 |
Футбол |
7 А |
Сенбі |
15.15-16.00 |
Спорт зал |
Сыздыков С.Ш. |
27 |
Үстел теннисі |
8 А |
Сенбі |
12.20-13.15 |
108 |
Сыздыков С.Ш. |
28 |
Дебат алаңы |
8 А |
Сәрсенбі |
14.00-14.45 |
120 |
Аукенова Ж.О. |
29 |
Физика әлемінде |
8 А |
Дүйсенбі |
13.10-13.55 |
120 |
Балмаганбетова Б.Ш. |
30 |
Футбол |
8 А |
Сейсенбі |
13.50-14.35 |
Спорт зал |
Сыздыков С.Ш. |
31 |
Біздің өміріміздегі химия |
8 А |
Бейсенбі |
14.00-14.45 |
120 |
Кирбасова И.Н. |
32 |
Үстел теннисі |
9 А |
Бейсенбі |
13.10-13.55 |
108 |
Сыздыков С.Ш. |
33 |
Дебат алаңы |
9 А |
Дүйсенбі |
14.40-15.25 |
Музей залы |
Аукенова Ж.О. |
34 |
Speaking club |
9 А |
Сенбі |
12.25-13.10 |
102 |
Окен Ж.Б. |
35 |
Футбол |
9 А |
Бейсенбі |
14.00-14.45 |
Спорт зал |
Сыздыков С.Ш. |
35 |
Біздің өміріміздегі химия |
9 А |
Жұма |
14.00-14.45 |
102 |
Кирбасова И.Н. |
36 |
Футбол |
5 Б |
Дүйсенбі |
15.30-16.15 |
Спорт зал |
Имангали А.Е. |
37 |
Жас натуралист |
5 Б |
Сәрсенбі |
15.30-16.15 |
102 |
Катпатаева К.К. |
38 |
Үстел теннисі |
5 Б |
Жұма |
15.30-16.15 |
102 |
Сыздыков С.Ш. |
39 |
Робототехника |
5 Б |
Жұма |
15.30-16.15 |
102 |
Макей М.М. |
40 |
Дәстүрлер сабақтастығы |
5 Б |
Жұма |
16.15-17.30 |
102 |
Тулешева Р.К. |
41 |
Футбол |
7 Б |
Жұма |
15.30-16.15 |
Спорт зал |
Имангали А.Е. |
42 |
Үстел теннисі |
7 Б |
Сәрсенбі |
16.15-17.00 |
321 |
Сыздыков С.Ш. |
43 |
Робототехника |
7 Б |
Сәрсенбі |
16.15-17.00 |
321 |
Макей М.М. |
44 |
Ұлдар хоры |
7 Б |
Бейсенбі |
15.30-16.15 |
321 |
Хажай С. |
45 |
Дәстүрлер сабақтастығы |
7 Б |
Дүйсенбі |
15.30-16.15 |
321 |
Тулешева Р.К. |
46 |
Футбол |
8 Б |
Жұма |
16.15-17.00 |
Спорт зал |
Имангали А.Е. |
47 |
Speaking club |
8 Б |
Дүйсенбі |
14.00-14.45 |
310 |
Турлыбекова З.А. |
48 |
Үстел теннисі |
8 Б |
Сейсенбі |
16.15-17.00 |
108 |
Сыздыков С.Ш. |
49 |
«Ұшқан ұя танымдық» клубы /Бауыржантану/ |
8 Б |
Бейсенбі |
16.15-17.00 |
310 |
Жұмажанов Д.Е. |
50 |
Дәстүрлер сабақтастығы |
8 Б |
Сәрсенбі |
15.30-16.15 |
310 |
Тулешева Р.К. |
51 |
Футбол |
9 Б |
Сәрсенбі |
16.20-17.05 |
Спорт зал |
Имангали А.Е. |
52 |
Үстел теннисі |
9 Б |
Дүйсенбі |
15.30-16.15 |
308 |
Сыздыков С.Ш. |
53 |
Ұлдар хоры |
9 Б |
Дүйсенбі |
15.30-16.15 |
308 |
Хажай С. |
54 |
«Ұшқан ұя танымдық» клубы /Бауыржантану/ |
9 Б |
Жұма |
16.15-17.00 |
308 |
Жұмажанов Д.Е. |
55 |
Әлеуметтік психология негіздері |
9 Б |
Сейсенбі |
15.30-16.15 |
308 |
Бөлекбай Р.Е. |
56 |
Футбол |
10 Б |
Сенбі |
12.25-13.10 |
Спорт зал |
Имангали А.Е. |
57 |
Үстел теннисі |
10 Б |
Сейсенбі |
16.15-17.00 |
108 |
Сыздыков С.Ш. |
58 |
Робототехника |
10 Б |
Сейсенбі |
16.15-17.00 |
220 |
Макей М.М. |
59 |
Ұлдар хоры |
10 Б |
Сәрсенбі |
14.00-14.45 |
403 |
Хажай С. |
60 |
Саптық дайындық |
10 Б |
Дүйсенбі |
15.30-16.15 |
Бассейн алды |
Ошанов Ж.Г. |
61 |
Футбол |
11 Б |
Сенбі |
13.25-14.10 |
Спорт зал |
Сейсенбі |
62 |
Үстел теннисі |
11 Б |
Жұма |
16.15-17.00 |
108 |
Сыздыков С.Ш. |
63 |
Робототехника |
11 Б |
Жұма |
16.15-17.00 |
220 |
Макей М.М. |
64 |
Ұлдар хоры |
11 Б |
Сәрсенбі |
16.00-16.45 |
403 |
Хажай С. |
65 |
Саптық дайындық |
11 Б |
Дүйсенбі |
16.15-17.00 |
109 |
Ошанов Ж.Г. |
66 |
Кәсіпкерлік және бизнес негіздері |
11 А |
Сейсенбі |
14.00-14.45 |
120 |
Хасенова М.К. |
67 |
Кәсіпкерлік және бизнес негіздері |
11 Ә |
Сейсенбі |
14.50-15.35 |
120 |
Хасенова М.К. |
68 |
Кәсіпкерлік және бизнес негіздері |
11 Б |
Сейсенбі |
15.40-16.25 |
120 |
Хасенова М.К. |
69 |
Графика және жобалау |
11 А |
Сәрсенбі |
14.50-15.35 |
120 |
Кусаинова К.И. |
70 |
Графика және жобалау |
11 Ә |
Сәрсенбі |
15.40-16.25 |
120 |
Кусаинова К.И. |
71 |
Графика және жобалау |
11 Б |
Сәрсенбі |
16.30-17.15 |
120 |
Кусаинова К.И. |
72 |
3 Д моделдеу |
11 А |
Жұма |
14.00-14.45 |
220 |
Султанова А.К |
73 |
3 Д моделдеу |
11 Ә |
Жұма |
15.50-16.35 |
220 |
Султанова А.К. |
74 |
3 Д моделдеу |
11 Б |
жұма |
15.00-15.45 |
220 |
Султанова А.К. |
75 |
Жас заңгер |
11 А |
Дүйсенбі |
14.00-14.45 |
Музей залы |
Агадилова Э.А. |
76 |
Жас заңгер |
11 Ә |
Сейсенбі |
14.00-14.45 |
Музей залы |
Агадилова Э.А. |
77 |
Жас заңгер |
11 Б |
Бейсенбі |
14.00-14.45 |
Музей залы |
Агадилова Э.А. |
78 |
Физика және техника |
11 А |
Сенбі |
11.35.-12.20 |
120 |
Сенкетаева К.Т. |
79 |
Физика және техника |
11 Ә |
Сенбі |
10.45-11.30 |
120 |
Сенкетаева К.Т. |
80 |
Физика және техника |
11 Б |
Сенбі |
11.35-12.20
|
120 |
Сенкетаева К.Т. |
81 |
Математика және экономика |
11 А |
Сенбі |
10.45-11.30 |
120 |
Турмагамбетова М.К. |
82 |
Математика және экономика |
11 Ә |
Сенбі |
11.35.-12.20 |
120 |
Турмагамбетова М.К. |
83 |
Математика және экономика |
11 Б |
Сәрсенбі |
14.00-14.45 |
403 |
Турмагамбетова М.К. |
2021-2022 оқу жылының факультатив сабақтарының кестесі
№ |
Таңдау курс атауы |
Сынып |
Күні |
Уақыты |
Кабинеті |
Жауапты мұғалім |
1 |
Парасаттылық және әдеп |
5 А |
Сейсенбі |
11.00-11.45 |
403 |
Бөлекбай Р.Е. |
2 |
Тарихи тұлға /Бауыржантану/ |
5 А |
Сенбі |
09.00-09.45 |
120 |
Кенжина К.О. |
3 |
Парасаттылық және әдеп |
5 Ә |
Сейсенбі |
11.50-12.35 |
103 |
Бөлекбай Р.Е. |
4 |
Тарихи тұлға /Бауыржантану/ |
5 Ә |
Сейсенбі |
12.30-13.15 |
120 |
Кенжина К.О. |
5 |
Парасаттылық және әдеп |
5 Б |
Сәрсенбі |
14.00-14.45 |
120 |
Бөлекбай Р.Е. |
6 |
Тарихи тұлға /Бауыржантану/ |
5 Б |
Сенбі |
10.40-11.25 |
120 |
Кенжина К.О. |
7 |
Парасаттылық және әдеп |
5 Ғ |
Сейсенбі |
12.40-13.25 |
103 |
Бөлекбай Р.Е. |
8 |
Тарихи тұлға /Бауыржантану/ |
5 Ғ |
Дүйсенбі |
12.30-13.15 |
103 |
Қашқымбекова Ш.Ш. |
9 |
Экология |
6 А |
Дүйсенбі |
11.40-12.25 |
120 |
Сатыбалдина Г.М. |
10 |
Speakind club |
6 А |
Дүйсенбі |
12.30-13.15 |
Музей залы |
Медеубаева Д.М. |
11 |
Экология |
6 Ә |
Сәрсенбі |
12.30-13.15 |
403 |
Сатыбалдина Г.М. |
12 |
Speakind club |
6 Ә |
Сейсенбі |
12.30-13.15 |
403 |
Медеубаева Д.М. |
13 |
Экология |
6 Б |
Дүйсенбі |
12.30-13.15 |
403 |
Сатыбалдина Г.М. |
14 |
Speakind club |
6 Б |
Сенбі |
12.00-12.45 |
308 |
Алиева Д.Ж. |
15 |
Экология |
6 Ғ |
Жұма |
12.30-13.15 |
103 |
Сатыбалдина Г.М. |
16 |
Speakind club |
6 Ғ |
Сенбі |
11.00-11.45 |
308 |
Алиева Д.Ж. |
17 |
Эмоциональды интеллект және сыни ойлау |
7 А |
Сенбі |
10.30-11.15 |
Мектеп музейі |
Сатыбалдина Г.М. |
18 |
Сөз өнері |
7 А |
Сенбі |
15.15-16.00 |
Мектеп музейі |
Сейтқасымұлы Қ. |
19 |
Эмоциональды интеллект және сыни ойлау |
7 Ә |
Сейсенбі |
12.30-13.15 |
120 |
Сатыбалдина Г.М. |
20 |
Эмоциональды интеллект және сыни ойлау |
7 Б |
Дүйсенбі |
15.00-15.45 |
321 |
Сатыбалдина Г.М. |
21 |
Эмоциональды интеллект және сыни ойлау |
7 Ғ |
Сенбі |
9.40- 10.25 |
Тілдер залы |
Сатыбалдина Г.М. |
22 |
Медиасауаттылық |
8 А |
Дүйсенбі |
15.40-16.25 |
403 |
Адилбаева Р.Т. |
23 |
Қолданбалы математика |
8 А |
Дүйсенбі |
14.00-14.45 |
403 |
Мырзабек Д.В. |
24 |
Медиасауаттылық |
8 Ә |
Дүйсенбі |
14.50-15.35 |
120 |
Адилбаева Р.Т. |
25 |
Қолданбалы математика |
8 Ә |
Сенбі |
12.25-13.20 |
120 |
Мырзабек Д.В. |
17 |
Медиасауаттылық |
8 Б |
Сәрсенбі |
14.50-15.35 |
310 |
Адилбаева Р.Т. |
18 |
Қолданбалы математика |
8 Б |
Сенбі |
13.00-13.45 |
310 |
Мырзабек Д.В. |
19 |
Медиасауаттылық |
8 Ғ |
Сәрсенбі |
14.00-14.45 |
403 |
Адилбаева Р.Т. |
20 |
Қолданбалы математика |
8 Ғ |
Дүйсенбі |
14.00-14.45 |
403 |
Рахымбаева А.Ж. |
21 |
Зайырлылық және дінтану негіздері |
9 А |
Сенбі |
13.15-14.00 |
102 |
Аукенова Ж.О. |
22 |
Дәстүрлер сабақтастығы |
9 А |
Дүйсенбі |
15.30-16.15 |
Музей залы |
Сейтқасымұлы Қ. |
23 |
Зайырлылық және дінтану негіздері |
9 Ә |
Жұма |
14.45-15.30 |
Музей залы |
Аукенова Ж.О. |
24 |
Дәстүрлер сабақтастығы |
9 Ә |
Сәрсенбі |
14.40-15.25 |
Музей залы |
Сейтқасымұлы Қ. |
25 |
Зайырлылық және дінтану негіздері |
9 Б |
Сенбі |
12.25-13.10 |
Музей залы |
Аукенова Ж.О. |
26 |
Дәстүрлер сабақтастығы |
9 Б |
Жұма |
16.20-17.05 |
Музей залы |
Сейтқасымұлы Қ. |
27 |
Зайырлылық және дінтану негіздері |
9 Ғ |
Сенбі |
14.00-14.45 |
Музей залы |
Аукенова Ж.О. |
28 |
Дәстүрлер сабақтастығы |
9 Ғ |
Жұма |
15.30-16.15 |
Музей залы |
Сейтқасымұлы Қ. |
29 |
Кәсіпкерлік және бизнес негіздері |
10 А |
Сәрсенбі |
14.00-14.45 |
403 |
Хасенова М.К |
30 |
Кәсіпкерлік және бизнес негіздері |
10 Ә |
Сәрсенбі |
14.50-15.35 |
120 |
Хасенова М.К |
31 |
Кәсіпкерлік және бизнес негіздері |
10 Б |
Сәрсенбі |
15.40-16.25 |
403 |
Хасенова М.К |
32 |
Математика және экономика |
10 А |
Бейсенбі |
13.15-14.00 |
403 |
Зайтқан Қ.З |
33 |
Математика және экономика |
10 Ә |
Бейсенбі |
14.00-14.45 |
120 |
Зайтқан Қ.З |
34 |
Математика және экономика |
10 Б |
Сенбі |
10.45-11.30 |
317 |
Зайтқан Қ.З |
35 |
Физика және техника |
10 А |
Жұма |
14.00-14.45 |
Мектеп музейі |
Сенкетаева К.Т. |
35 |
Физика және техника |
10 Ә |
Сейсенбі |
15.00-15.45 |
Мектеп музейі |
Сенкетаева К.Т. |
36 |
Физика және техника |
10 Б |
Сәрсенбі |
14.00-14.45 |
Тілдер залы |
Сенкетаева К.Т. |
37 |
3 Д модельдеу |
10 А |
Бейсенбі |
14.10-14.55 |
220 |
Султанова А.К. |
38 |
3 Д модельдеу |
10 Ә |
Бейсенбі |
15.00-15.45 |
220 |
Султанова А.К. |
39 |
3 Д модельдеу |
10 Б |
Бейсенбі |
15.50-16.35 |
220 |
Султанова А.К. |
40 |
«Ұшқан ұя танымдық» клубы /Бауыржантану/ |
5 А |
Дүйсенбі |
12.30-13.15 |
120 |
Жұмажанов Д.Е. |
41 |
Біздің айналамыздағы математика |
6 А |
Сенбі |
10.00-10.45 |
Музей залы |
Мырзабек Д.В. |
42 |
Біздің айналамыздағы математика |
6 Ә |
Сенбі |
10.50-11.35 |
Тілдер залы |
Мырзабек Д.В. |
43 |
Биоинформатика және адам экологиясы |
7 А |
Сенбі |
16.05-16.55 |
306 |
Кептербаева А.С. |
44 |
Биоинформатика және адам экологиясы |
8 А |
Дүйсенбі |
14.50-15.35 |
119 |
Кептербаева А.С. |
45 |
Абайтану |
9 А |
Дүйсенбі |
14.50-15.35 |
Тілдер залы |
Тулешева Р.К. |
46 |
«Ұшқан ұя танымдық» клубы /Бауыржантану/ |
5 Б |
Сейсенбі |
15.30-16.15 |
Тілдер залы |
Жұмажанов Д.Е. |
47 |
Тарихи тұлға |
7 Б |
Сенбі |
11.40-12.25 |
321 |
Кенжина К.О. |
48 |
Тіршілік химиясы |
8 Б |
Дүйсенбі |
16.00-16.45 |
403 |
Кирбасова И.Н. |
49 |
Қолданбалы математика |
9 Б |
Сәрсенбі |
14.00-14.45 |
403 |
Рахимбаева А.Ж. |
50 |
Біздің айналамыздағы математика |
5 А |
Сәрсенбі |
11.30-12.15 |
403 |
Турмагамбетова М.К. |
51 |
Космос физикасы |
5 А |
Дүйсенбі |
12.30-13.15 |
403 |
Метхатова С.М. |
52 |
Экология және біз |
5 А |
Сәрсенбі |
12.30-13.15 |
120 |
Сатыбалдина Г.М. |
53 |
Компьютерлік бағдарлау |
5 А |
Бейсенбі |
12.30-13.15 |
220 |
Өміртай Д.Ә. |
54 |
Аl-Time hero |
6 А |
Сенбі |
12.30-13.15 |
Музей залы |
Медеубаева Д.М. |
55 |
Музей ісі |
6 А |
Сейсенбі |
12.30-13.15 |
Музей залы |
Агадилова Э.А. |
56 |
Біздің өміріміздегі химия |
6 А |
Сенбі |
9.10- 9.55 |
403 |
Кирбасова И.Н. |
57 |
Компьютерлік бағдарлау |
6 А |
Сенбі |
11.40-12.25 |
220 |
Өміртай Д.Ә. |
58 |
Аl-Time hero |
6 Ә |
Сенбі |
11.40-12.25 |
Музей залы |
Медеубаева Д.М. |
59 |
Музей ісі |
6 Ә |
Жұма |
12.30-13.15 |
Музей залы |
Агадилова Э.А. |
60 |
Біздің өміріміздегі химия |
6 Ә |
Сенбі |
12.30-13.15 |
Қосымша кабинет |
Кирбасова И.Н. |
61 |
Компьютерлік бағдарлау |
6 Ә |
Сенбі |
10.00-10.45 |
220 |
Өміртай Д.Ә. |
62 |
Өндірістегі математиканың рөлі |
7 А |
Сәрсенбі |
12.30-13.15 |
403 |
Рахымбаева А.Ж. |
63 |
Әуе техникасын модельдеу |
7 А |
Бейсенбі |
11.40-12.25 |
403 |
Метхатова С.М. |
64 |
Экология және біз |
7 А |
Бейсенбі |
12.30-13.15 |
403 |
Сатыбалдина Г.М. |
65 |
Робототехника |
7 А |
Сейсенбі |
09.50-10.35 |
220 |
Макей М.М. |
66 |
Өндірістегі математиканың рөлі |
8 А |
Дүйсенбі |
12.30-13.15 |
120 |
Рахымбаева А.Ж. |
67 |
Әуе техникасын модельдеу |
8 А |
Сейсенбі |
15.40-16.25 |
120 |
Метхатова С.М. |
68 |
Экология және біз |
8 А |
Сенбі |
12.25-13.20 |
120 |
Оспанова Г.А. |
69 |
Робототехника |
8 А |
Сейсенбі |
14.50-15.35 |
220 |
Макей М.М. |
70 |
Өндірістегі математиканың рөлі |
9 А |
Жұма |
15.40-16.25 |
403 |
Турмагамбетова М.К. |
71 |
Әуе техникасын модельдеу |
9 А |
Сейсенбі |
14.50-15.25 |
403 |
Метхатова С.М. |
72 |
Радиоэлектроника негіздері |
9 А |
Сенбі |
13.15-14.00 |
120 |
Метхатова С.М. |
73 |
Робототехника |
9 А |
Сәрсенбі |
14.00-14.45 |
403 |
Макей М.М. |
74 |
Тарихқа виртуальды саяхат |
5 Б |
Жұма |
14.00-14.45 |
102 |
Аукенова Ж.О. |
75 |
Біздің айналамыздағы математика |
5 Б |
сенбі |
11.45-12.30 |
102 |
Зайтқан Қ.З. |
76 |
Вокал студиясы |
5 Б |
Сәрсенбі |
16.00-16.45 |
102 |
Хажай С. |
77 |
Саптық дайындық |
5 Б |
Сәрсенбі |
16.15-17.00 |
Бассейн алды |
Ошанов Ж.Г. |
78 |
Тарихқа виртуальды саяхат |
7 Б |
Жұма |
14.50-15.35 |
321 |
Аукенова Ж.О. |
79 |
Әуе техникасын модельдеу |
7 Б |
Дүйсенбі |
16.15-17.00 |
321 |
Сенкетаева К.Т. |
80 |
Вокал студиясы |
7 Б |
Бейсенбі |
14.00-14.45 |
321 |
Хажай С |
81 |
Саптық дайындық |
7 Б |
Сәрсенбі |
15.30-16.15 |
321 |
Ошанов Ж.Г. |
82 |
Әуе техникасын модельдеу |
8 Б |
Дүйсенбі |
16.15-17.00 |
310 |
Сенкетаева К.Т. |
83 |
Тактикалық дайындық |
8 Б |
Сәрсенбі |
16.15-17.00 |
310 |
Қоңтай А.Б. |
84 |
Медицина және өмір қауіпсіздігі негіздері |
8 Б |
Дүйсенбі |
15.30-16.15 |
310 |
Катпатаева К.К. |
85 |
Саптық дайындық |
8 Б |
Жұма |
15.30-16.15 |
Бассейн алды |
Ошанов Ж.Г. |
86 |
Тактикалық дайындық |
9 Б |
Бейсенбі |
16.15-17.00 |
Бассейн алды |
Ошанов Ж.Г. |
87 |
Атыс өнері дайындығы |
9 Б |
Сәрсенбі |
15.30-16.15 |
Бассейн алды |
Қоңтай А.Б. |
88 |
Медицина және өмір қауіпсіздігі негіздері |
9 Б |
Дүйсенбі |
16.15-17.00 |
308 |
Катпатаева К.К. |
89 |
Саптық дайындық |
9 Б |
Сәрсенбі |
16.15-17.00 |
Бассейн алды |
Ошанов Ж.Г. |
90 |
Әскери топография |
10 Б |
Сенбі |
11.35-12.20 |
317 |
Нуркеев Р.Ж. |
91 |
ҚР қарулы күштері және әскери қызмет |
10 Б |
Бейсенбі |
15.30-16.15 |
317 |
Нуркеев Р.Ж. |
92 |
Тактикалық дайындық |
10 Б |
Дүйсенбі |
16.15-17.00 |
Бассейн алды |
Қоңтай А.Б. |
93 |
Атыс өнері дайындығы |
10 Б |
Жұма |
15.30-16.15 |
Бассейн алды |
Қоңтай А.Б. |
94 |
Әскери топография |
11Б |
Сенбі |
10.45-11.30 |
305 |
Нуркеев Р.Ж. |
95 |
ҚР қарулы күштері және әскери қызмет |
11 Б |
Сенбі |
12.25-13.10 |
305 |
Нуркеев Р.Ж. |
96 |
Тактикалық дайындық |
11 Б |
Жұма |
15.30-16.15 |
Бассейн алды |
Ошанов Ж.Г. |
97 |
Атыс өнері дайындығы |
11 Б |
Дүйсенбі |
15.10-15.55 |
Бассейн алды |
Қоңтай А.Б. |
График занятий в спортивных секциях на 2022-2023 учебный год
№ |
Спортивные секции |
понедельник |
вторник |
среда |
четверг |
пятница |
суббота |
Ф.И.О. тренера |
1 |
Волейбол (мальчики) 8-11 классы |
|
|
19:05-19:50 |
|
|
|
Сагымбеков Жулдыз Талгатович |
2 |
Асық ойыны 4-6 классы |
|
|
|
|
16:30-17:15 |
|
Искаков УланбекМадениетович |
3 |
Футбол 5-9 классы |
|
|
|
19:05-19:50 |
|
|
Кульжанов Жакып Катаевич |
4 |
Теннис 5-9 классы |
19:05-19:50 |
|
|
|
|
Қуанышбек Ернұр Саматұлы |
|
5 |
Баскетбол (мальчики) |
|
18:20-19:20 |
|
|
|
|
Искаков Уланбек Мадениетович |
6 |
Спортивное скалолазание 2-4 классы |
|
|
13:20-14:05 |
|
|
|
Хамит Жасұлан Жанайдарұлы |
8 |
Волейбол (девочки) 7-9 классы |
13:20-14:05 |
|
|
|
|
10:00-11:40 |
Қуанышбек Ернұр Саматұлы |
9 |
Лыжная подготовка 8-10 классы |
|
|
|
15:00-15:45 |
|
|
Искаков Уланбек Мадениетович |
10 |
Плавание |
15:00-16:00 |
|
9:00-10:00 15:00-16:00 |
|
9:00-10:00 |
10:15-11:30 |
Власова Лариса Вячеславовна |
11 |
Плавание |
|
|
10:30-12:00 16:30-18:00 |
|
10:30-12:00 16:30-18:00 |
|
Кокарев Сергей Александрович |