«Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды…
"№8 ЖББМ" КММ

Қазақ тілін үйренеміз

биік
высокий
Сұрақ-жауап
Барлық жауаптар: 161
Жаңа сұрақтар: 28

Факультативтер және үйірмелер

2021-2022 оқу жоспарының вариативтік компонентінің кестесі

Расписание вариативного компонента 2021-2022 учебного плана

 

Сынып Класс

Курстың атауы  

Название курса

Мұғалімнің ТАӘ

ФИО учителя

Өткізу күні День пров.

Уақыты Время

Кабинет

0 «А»

Әліппе патшалығы

Жакупова С.Т.

Сейсенбі

10.35

305

0 «А»

Сандар әлемі

Жакупова С.Т.

Сәрсенбі

10.35

305

0 «А»

Шебер қолдар

Жакупова С.Т.

Жұма

10.35

305

2 «А»

Қызықты математика

Каирбекова Р.С.

Сәрсенбі

17.05

307

2 «Ә»

Қызықты математика

Фазылова А.А

Сәрсенбі

17.05

303

2 «Ғ»

Қызықты математика

Садыкова М.Д.

Сейсенбі

17.05

301

3 «А»

Қызықты математика

Айдарбекова А.К.

Жұма

17.40

306

3 «Ә»

Қызықты математика

Манарбекова І.М.

Сейсенбі

17.45

308

4 «А»

Қызықты математика

Мауина З.Б.

Дүйсенбі

12.30

307

4 «Ә»

Қызықты математика

Кульжабекова А.Ж.

Дүйсенбі

12.30

308

5 «А»

Парасаттылық және әдеп

Рымбекқызы Г.

Сейсенбі

12.30

202

5 «А»

Алтын оймақ

Қуандық А.

Сәрсенбі

12.30

106

5 «Б»

Добропорядочность и этика

Бакенова Г.Ж.

Вторник

13.15

107

5 «В»

Добропорядочность и этика

Бакенова Г.Ж.

Четверг

12.30

107

6 «А»

Экология

Слем Н.

Жұма

17.40

313

6 «А»

Ғибрат клубы

Даутова Ж.Б.

Сейсенбі

12.40

315

6 «Ә»

Экология

Слем Н.

Жұма

12.00

107

6 «Ә»

Ғибрат клубы

Даутова Ж.Б.

Сәрсенбі

12.40

315

6 «Б»

Экология

Кушкенова А.Р.

Среда

12.00

401

6 «В»

Экология

Кушкенова А.Р.

Пятница

12.00

401

7 «А»

«Таным» курсы

Скакова А.С.

Сенбі

11.00

315

7 «А»

Робототехника

Абдуллин А.А.

Сейсенбі

12.00

205

7 «Ә»

«Таным» курсы

Даутова Ж.Б.

Бейсенбі

12.40

315

7 «Ә»

Робототехника

Абдуллин А.А.

Сейсенбі

11.10

205

7 «Б»

Курс «Таным»

Бажанова Л.Г.

Суббота

10.35

210

7 «В»

Курс «Таным»

Бажанова Л.Г.

Суббота

11.25

210

8 «А»

«Жас блогер» медиамектебі

Атеева Б.Б.

Сенбі

12.20

210

8 «А»

Болашақ инженерлері

Абдуллин А.А.

Сәрсенбі

13.10

205

8 «Ә»

«Жас блогер» медиамектебі

Атеева Б.Б.

Сенбі

13.10

401

8 «Ә»

Болашақ инженерлері

Абдуллин А.А.

Сәрсенбі

14.00

205

8 «Б»

Медиашкола «Юный блогер»

Бекенова К.Б.

Вторник

13.10

202

8 «В»

Медиашкола «Юный блогер»

Бекенова К.Б.

Вторник

14.00

202

9 «А»

Зайырлылық және дінтану негіздері

Каримбаева Б.Б.

Бейсенбі

13.05

401

9 «А»

«Дебат» клубы

Каримбаева Б.Б.

Жұма

12.20

401

9 «Б»

Светскость и основы религиоведения

Ибраева А.Ж.

вторник

13.10

401

9 «В»

Светскость и основы религиоведения

Ибраева А.Ж.

пятница

13.10

401

10 «А»

Кәсіпкерлік және бизнес негіздері

Кусаинова С.Е.

бейсенбі

12.20

210

10 «А»

«Бейне» драма театры

Осатай А.К.

Сейсенбі

13.10

401

10 «А»

Оқу сауаттылығы

Төлеуқан З.А.

Сенбі

11.30

210

10 «А»

«Туристік-өлкетану» клубы

Мустафин Ы.К.

Жұма

12.20

210

10 «А»

Адамзаттың экологиялық мәселелері

Слем Н.

Сейсенбі

12.20

210

10 «А»

«Жас блогер» медиамектебі

Макачева Г.К.

Жұма

12.20

210

10 «А»

Абайтану

Иманбеков К.Б.

Дүйсенбі

12.20

210

10 «А»

Робототехника

Абдуллин А.А.

Сенбі

12.20

 

10 «Б»

Основы предпринимательства и бизнеса

Бекенова К.Б.

Пятница

13.10

202

11 «Б»

Волонтерский клуб «Ақниет»

Султанбекова Ж.К.

Суббота

12.20

211

11 «Б»

Медиашкола «Юный блогер»

Осатай А.К.

Вторник

13.10

401

11 «Б»

Математическая грамотность

Щепкина Е.В.

Четверг

13.10

202

11 «Б»

Театр «Образ»

Осатай А.К.

Суббота

13.10

210