«Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды…
"№8 ЖББМ" КММ

Қазақ тілін үйренеміз

Алыс
далеко
Сұрақ-жауап
Барлық жауаптар: 160
Жаңа сұрақтар: 26

Қосымша білім беру және спорт секциялары

              2021-2022 оқу жылындағы мектептегі үйірмелер мен спорт секцияларының жұмыс кестесі

 

2022-2023 оқу жылындағы мектептегі

үйірмелер мен спорт секцияларының жұмыс кестесі

Наименование кружка, секции

Дни проведения

Время проведения

Руководители

Контактные телефоны

1

Дзюдо

 

Понедельник 

Среда 

Пятница

 

09:00-11:00

16:00-18:00

 

 

Плотницкая Светлана Адамовна

87756219100

 

2

Дзюдо

 

Вторник

Четверг

Суббота

 

Понедельник 

Среда 

Пятница

09:00-11:00

16:00-18:00

18:00-:20:00

 

 

18:00-20:00

Кичатов Владимир Петрович

87029601166

3

Дзюдо

 

Вторник

Четверг

Суббота

 

Понедельник 

Среда 

Пятница

09:00-11:00

16:00-18:00

18:00-:20:00

 

 

18:00-20:00

Султанов Марат Мурсалович

87775239772

4

Спортивное ориентирование

Вторник

Четверг

Суббота 

19:00-20:30

19:00-20:30

14:00-16:30

Коренков Василий Александрович

87786797878

5

Президентское многоборье

 

Понедельник

Среда

Пятница

Суббота 

09:00-11:00

15:00-18:00

 

Лукьянов Алексей Лукич

87009458651

30-73-88

6

Лыжные гонки

Понедельник

Вторник

Четверг

Пятница

Суббота 

09:00-10:30

16:30-19:00

Калибеков Алданыш Нурланович

87754073051

7

Баскетбол

Среда

09:45-10:30

15:00-16:30

Толеуов Д.Р.

87784680766

8

Волейбол

Понедельник

 

14:00-16:00

Сейдгазина Айдана Ергазиевна

87089477989

9

Актерское мастерство

Понедельник

Среда

10:00-12:30

16:00-18:00

Әділет Қайратұлы

87082680369

10

Эстрадный вокал

Вторник

Суббота

09:00-16:00

Калиев Медет Нұрланұлы

87023612847

11

Хореографический кружок 

Импульс

Понедельник

Среда

Пятница

10:00-11:00

19:30-21:00

 

Исламгазиева Дана Аманбаевна

87025933298

 

12

Хореографический кружок Аруай

Понедельник

Среда

Пятница 

 

 

Вторник

Четверг

12:00-13:30

  • классы

17.30-20.00

5-8 классы

 

18:00-20:00

2-4 классы

Левина Елена Александровна

    87023429258

87059164344

 

 

13

 

 

Домбыра-прима

 

Среда

Суббота

     

 

09:00-18:30

 

 

 

Базаева Айнагул Төкенқызы

  

 

  87023747388

14

 

Художественная школа «Мандарин»

 

Среда

Пятница 

Суббота

 

09:00-18:00

16.30-18.00

 

Костина Мария Александровна

 

87756627805

15

Домбыра

Понедельник

Среда

Пятница

Суббота  

09:00-16:10

09:00-17:40

09:00-16:10

09:00-17:40

Омарова Жазира Баймағамбетқызы

87755348514

16

Кёкушинкай каратэ

Понедельник

Среда

Пятница

19:00-20:00

П.Александр

87014981268