Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының…
"№79 НОМ" КММ

Қазақ тілін үйренеміз

Күту, тосу
ждать.
Сұрақ-жауап
Барлық жауаптар: 35
Жаңа сұрақтар: 5

Школьные кружки и секции

2020-2021 оқу жылына арналған факультативтер мен таңдау бойынша сабақтар, элективтік курстар  кестесі

Расписание  факультативных занятий, элективных  курсов по выбору на 2020-2021 чебный год

Сыныбы

Класс

Курс атауы

Название курса

Кабинет

Өткізілетін уақыты

Время проведения

Мұғалімнің аты-жөні

Ф.И.О. учителей

Күні

Время

1

Қызықты математика

№3

жұма

13.00

Дуйсенбаева М.А.

2

Қызықты математика

№3

сәрсенбі

13.00

Жунусова А.Ж.

3

Таңғажайып табиғат

№7

жұма

12.00

Бекежанова Г.М.

4

Шешендік өнер

№5

дүйсенбі

12.50

Орманбаева Д.Т.

5

Шешендік өнер

№5

сәрсенбі

12.50

Орманбаева Д.Т.

6

Сахна әлемінде

№9

дүйсенбі

12.10

Хасенова Э.Т.

7

Робототехника

№12

бейсенбі

12.45

Балабаева А.К.

8

Робототехника

№12

сәрсенбі

12.45

Балабаева А.К.

9

Робототехника

№12

сейсенбі

12.45

Балабаева А.К.

10

Өсімдіктер әлемінде

№9

жұма

12.10.

Әбдікәрімова Н.Т.

11

Робототехника

№12

жұма

12.45

Балабаева А.К.

12

Қызықты физика ағылшын тілімен

№12

бейсенбі

13.40.

Балабаева А.К.

13

Человек и здоровье

№9

сейсенбі

13.35

Кобенова  Л.К.

14

Абайтану

№5

четверг

13.35

Орманбаева Д.Т.

15

Светкость и основы религиоведения

№11

сейсенбі

13.35

Умарова  Д.Т.

 

2020-2021 оқу жылына арналған жеке және топтық консультациялар, дамытушылық сипатындағы сабақтар кестесі

Расписание   индивидуальных и групповых консультации, занятии развивающего характера  на 2020-2021 учебный год

Сыныбы

Класс

Үйірме атауы

Название кружка

 

Кабинет

Өткізілетін уақыты

Время проведения

Мұғалімнің аты-жөні

Ф.И.О. учителей

Күні

Время

1

Тіл дамыту

№3

дүйсенбі

12.10

Карипбаева Ж.Қ.

2

Қолөнер

№3

жұма

12.10

Карипбаева Ж.Қ.

3

Занимательная математика

№2

жұма

12.05

Козырская Н.В.

4

Занимательная грамматика

№2

четверг

12.05

Козырская Н.В.

5

Қолөнер

№3

сәрсенбі

13.00

Дуйсенбаева М.А.

6

Умелые руки

№6

пятница

13.00

Комиссарова Т.А.

7

Лего құрастыру және модельдеу

№3

дүйсенбі

13.00

Жунусова А.Ж.

8

Қолөнер

№3

сәрсенбі

13.00

Жунусова А.Ж.

9

Занимательная грамматика

№6

пятница

13.00

Козырская Н.В.

10

Волшебный мир театра

№6

среда

13.00

Козырская Н.В.

11

Қолөнер

№7

сейсенбі

12.05

Бекежанова Г.М.

12

Лего құрастыру және модельдеу

№7

бейсенбі

12.05

Бекежанова Г.М.

13

Занимательная математика

№6

вторник

12.05.

Козырская Н.В.

14

Сахна әлеміне  саяхат

№9

дүйсенбі

12.10.

Хасенова Э.Т.

15

Умелые руки

№1

бейсенбі

13.35

Маханов А.Ж.

16

Шебер   қолдар

№12

дүйсенбі

13.35

Маханов А.Ж.

17

Умелые руки

№1

вторник

12.50.

Маханов А.Ж.

18

Шебер қолдар

№1

сәрсенбі

13.35.

Маханов А.Ж.

 

19

Шебер  қолдар

№1

сейсенбі

13.35.

Маханов А.Ж.

 

Расписание

занятий спортивной секции на 2020-2021 учебный год

Название секции

День проведения

Время проведения

1

Волейбол

    Понедельник

14.00– 14.40

2

Баскетбол

Вторник

14.00 – 14.40

3

Волейбол

Среда

14.00– 14.40

4

Волейбол

Четверг

14.00– 14.40

5

Баскетбол

Пятница

14.00– 14.40

6

Бокс

Понедельник

16.00 – 17.30

7

Бокс

Среда

16.00 – 17.30

8

Бокс

Пятница

16.00 – 17.30

   

Расписание дополнительных кружков на 2020-2021 учебный год

Название кружков

День проведения

Время проведения

1

Хореграфия

Вторник

14.00 – 16.00

2

Хореграфия

Четверг

14.00 – 16.00

3

Хореграфия

Суббота

10.00 – 12.00

 

    Изображение    

   Изображение   

  Изображение  

 Изображение