КМҚК "№2 Балалар музыка мектебі"
КМҚК "№2 БММ" Қарағанды қ.

Учебная работа

Аты, тегі, әкесінің аты

сыныбы

дүйсенбі

сейсенбі

сәрсенбі

бейсенбі

жұма

сенбі

Теория бөлімі

1.

Прудникова Н. Я

1

8.45-11.45

14.45- 17.45

9.30-12.30

14.00-17.45

 

8.00-11.45

14.45-17.45

10.15-12.30

14.00-17.00

 

2.

Бахарева Н.А.

27

8.45-11.45

14.00-17.45

9.30-12.30

14.00- 17.00

 

8.45-12.30

14.00-17.00

10.15- 12.30

14.00-17.00

 

3.

Сенченко С.А.

26

8.00-11.45

14.00-17.45

 

8.00-12.30

14.00- 15.30

8.45-12.30

14.00-17.45

 

8.45- 12.30

13.10- 15.30

4.

Сагимбаев А.Б.

26,27

 

8.00- 9.30

 

17.00-17.45

14.00- 17.45

8.00- 11.45

 

Фортепиано бөлімі

 

 

 

 

 

 

 

5.

Ахметова Д.Б.

19

8.00-11.00

14.00- 17.45

 

8.00- 12.30

14.45- 17.45

9.30-11.45

14.00-17.00

 

8.45- 12.30

14.00-17.00

6.

Альховик Н.Г.

19

 

8.00- 12.30

14.45-17.00

9.30- 12.30

14.00- 17.45

 

9.30- 12.30-

14.00- 17.45

8.45-14.45

7.

Баймурзинова Д.К.

24

9.30- 12.30

13.10- 16.15

9.30-12.30

13.10- 16.15

 

9.30- 12.30

13.10-16.15

10.15- 12.30

13.10-16.15

 

8.

Кусаинова Г.С

18

8.45- 11.45

14.00- 17.00

9.30- 12.30

 

9.30- 14.00

15.30- 17.00

9.30-12.30

13.-20- 15.30

 

9.

Саргсян Ж.М.

20

 

8.45-14.45

8.45- 14.45

 

8.45- 14.45

8.45- 14.45

10.

Сидорова А.В.

23

14.00- 14.45

 

8.45-10.15

 

 

8.45-10.15

11.

Сидорова Б.М.

23

8.00- 11.45

8.00- 9.30

13.10- 19.10

 

8.00- 11.45

8.00-9.3-

13.10-19.10

 

12.

 

Сидорова Е.Л.

23

14.45- 18.30

9.30-11.00

16.15-17.00

 

14.45- 17.45

9.30- 11.00

16.15-17.00

8.00- 9.30

13.

Старушкина Н.Н.

21

8.00-11.45

13.20-17.00

8.00-13.10

 

8.00- 12.30

13.20-17.00

8.00-13.10

 

14.

Тесленко П.В.

 

 

10.15- 12.30

14.00- 18.30

8.45- 13.10

14.45-17.45

 

9.30- 12.30

14.00-17.45

8.45- 12.30

14.00- 16.15

 

ішекті аспаптар бөлімі

 

 

 

 

 

 

 

15.

Батырева Т.И.

3

 

8.00- 9.30

14.00- 17.00

8.45- 11.00

 

8.00-9.30

14.00-16.15

8.00-9.30

14.00-15.30

16.

Куренкова С.А.

3

8.00-12.30

13.15- 16.15

10.15-13.10

8.00-11.45

8.45-15.30

 

 

17.

Мысовская Т.П.

8

14.45- 17.45

8.45-11.45

 

14.45-18.30

8.45- 11.45

 

18.

Павлова И.М.

 

10.15-12.30

13.15- 17.00

10.15- 12.30

13.15-17.00

 

11.00-12.30

13.15-17.45

10.15- 12.30

13.15- 17.00

 

19.

Пропищан Л.Н.

 

8.45-9.30

14.45- 17.45

 

 

14.45- 17.00

8.45- 10.15

 

үрмелі және соқпалы аспаптар бөлімі

 

 

 

 

 

 

 

20.

Козадерова Н.А.

7

8.45- 11.45

14.45- 18.30

10.15-11.45

 

8.45- 11.00

14.45-18.30

8.45-12.30

 

21.

Абдрахманов Ф.А.

 

8.00-8.45

14.00- 14.45

9.30-10.15

 

8.00-8.45

9.30- 10.15

14.0-14.45

 

22.

Айбасова Д.П.

13

8.00- 11.45

8.00- 14.45

 

8.00- 14.00

8.00-14.00

12.30-14.00

23.

Горлова А.В.

 

8.00-8.45

15.30- 16.15

 

8.00- 8.45

14.45- 15.30

 

24.

Красноярова Г.З.

 

11.45-13.10

14.45-16.15

 

 

11.45-13.10

14.00-15.30

 

 

25.

Сидорчук Е.С.

 

14.00-17.00

8.45- 12.30

 

14.00- 17.00

8.45-12.30

 

26.

Смагулов Р.С.

 

8.00-11.45

14.45- 16.15

14.45- 17.00

 

8.00-10.15

14.45-16.15

14.45- 17.00

 

 

концертмейстерлер

 

 

 

 

 

 

 

27.

 

Алексеев А.Ю

15

8.00- 12.30

14.00-17.45

8.45- 12.30

14.00- 16.15

17.45-18.30

10.15-12.30

15.30- 17.00

8.45- 13.10

14.00-16.15

 

28.

Воробьева Н.А.

5,3

8.00-8.45

 

 

9.30- 14.00

 

 

29.

Гизетдинова Е.В.

 

 

 

 

10.15-12.30

13.15-17.45

10.15-12.30

13.15-17.00

 

30.

Копырина Е.Г.

 

 

 

 

 

 

 

31.

Королева Н.К.

14,9

8.45- 11.00

14.45-15.30

11.00- 12.30

14.45-17.45

 

8.00- 11.45

14.45-16.15

9.30- 11.45

14.45- 17.00

 

32.

Кравченко В.И.

 

8.00- 11.45

14.00- 18.00

 

 

8.00-11.45

8.00-12.30

13.40-17.00

 

33.

Санаубарова С.К.

 

8.45-12.30

14.45- 18.30

8.45- 13.10

14.00- 17.45

 

8.45-13.10

14.45-17.45

 

12.30- 16.15

 

хор бөлімі

 

 

 

 

 

 

 

34.

Король С.Л.

14

 

11.00-12.30

14.00-18.30

9.30-11.45

14.45-17.45

8.45- 11.45

14.45-17.45

14.45-17.45

9.30-12.30

13.15-17.45

35.

Иванова Г.В.

15

8.45- 12.30

14.00-17.00

8.45-12.30

14.00-16.15

 

9.30-13.10

14.45-17.45

9.30-13.10

14.00-17.00

 

36.

Касимова О.С.

16

8.45-12.30

14.45-17.45

9.30- 11.45

14.00-17.45

 

9.30- 12.30

14.00-17.45

9.30-14.45

12.30-13.00

37.

Притупова В.С.

15

8.45-11.00

14.00-17.45

 

 

10.15-12.30

14.45-17.45

 

9.30-11.45

14.00-15.30

 

эстрада бөлімі

 

 

 

 

 

 

 

38.

Айапбергенова Ж.

филиал

 

 

8.45-12.30

 

8.45-12.30

 

39.

Бекишов М.К.

 

11.00-12.30

14.00-19.10

11.00-12.30

14.00- 18.30

14.45- 18.30

11.00- 12.30

14.45- 19.10

14.45- 19.10

14.00-16.15

40.

Жасымбекова Л.Е.

15,16

 

9.30-12.30

14.00-18.30

14.00-19.10

10.15-13.10

14.00-17.45

13.00-18.30

 

41.

Мукатаева А.Д.

15,16

 

 

10.15-11.45

14.00-16.15

 

 

10.15-14.00

 

орыс халық аспаптар бөлімі

 

 

 

 

 

 

 

42.

Алиева Д.Б.

 

8.45-9.30

14.45- 16.15

 

 

10.15-11.45

 

 

12.30-15.30

43.

Демченко А. Г

12

8.00-12.30

15.30-17.45

9.30-13.10

14.00-14.45

9.30-11.00

8.45-11.45

15.30-17.00

8.45-14.00

 

44.

Калитинец О.А.

22

8.45-12.30

14.00-17.45

 

8.00-11.45

14.00-17.00

8.00-11.00

14.00-17.45

 

8.00-11.45

14.00-17.00

45.

Кострыкин В.И.

11

9.30- 13.10

14.00-17.45

8.45-14.00

14.45-17.00

 

9.30- 13.10

14.00-17.45

9.30- 17.45

 

 

қазақ халық аспаптар бөлімі

 

 

 

 

 

 

 

46.

Ермек Н.С

4

16.30-18.45

9.30- 13.10

14.00-17.00

 

15.40-17.55

9.30- 12.30

14.00-17.00

 

47.

Айнабаев А.Ж.

филиал

 

14.00- 17.00

 

14.00- 17.00

 

 

48.

Алимбекова М.Б.

филиал

15.30-19.50

15.30- 19.50

 

15.30- 19.50

15.30-19.50

 

49.

Аманжолова С.Б.

9,филиал

8.00-12.30

14.45-19.10

9.30- 13.10

14.00- 17.00

 

8.45-13.10

14.00-18.30

9.30- 13.10

14.00-17.00

 

50.

Аныкбеков М.Б.

филиал

14.00-17.00

 

 

14.00- 17.45

 

 

51.

Ахметов Ж.Е.

филиал

8.00- 13.10

14.00- 16.15

 

8.00- 13.10

14.00-15.30

8.00- 13.10

14.00-15.30

 

8.00- 13.10

52.

Берикболов Д.А.

филиал

 

14.45-17.45

8.00- 10.15

 

14.45-17.45

8.00-10.15

53.

Галымбек А.

филиал

14.45-16.15

 

 

 

14.45-16.15

 

54.

Дзюба Ж.А.

9

 

8.45- 11.45

15.30-17.00

 

 

8.45- 11.45

15.30-17.00

 

55.

Ермаханова Г.С.

филиал

8.00-12.30

12.30-13.10

14.00-19.10

 

8.00-12.30

12.30-13.10

14.00-19.10

 

56.

Ермекбаева А.К.

филиал

 

11.00- 12.30

10.15-12.30

11.00-12.30

10.15- 12.30

 

57.

Жаулетбаева К.А.

филиал

8.45-11.45

14.00-17.45

9.30-13.10

14.00-17.45

 

9.30-13.10

14.00-17.45

8.45-11.45

14.00-17.45

 

58.

Жаулетбаева М.И.

филиал

 

 

 

14.00-17.00

 

14.00-17.00

59.

Имашев Б.

9

8.00-13.10

14.00-17.45

9.30- 11.00

16.15- 19.10

8.00- 11.45

14.00-17.00

8.45-13.10

14.00-17.45

 

8.45-13.10

14.00-17.00

60.

Канафина М.Е

филиал

 

14.00-15.30

9.30-13.10

 

14.00- 15.30

9.30- 13.10

61.

Куспанова А.Е.

филиал

 

8.45- 12.30

 

 

8.45-12.30

 

62.

Қазбекұлы Ж.

филиал

8.00-10.15

8.00-11.45

14.00-16.15

8.00- 12.30

14.00-16.15

8.00- 11.45

14.00-16.15

8.00- 12.30

14.00-16.15

 

63.

Қазкенова Г.Қ

филиал

8.00-11.45

14.00-17.00

 

 

8.00-11.45

14.00- 16.15

 

 

64.

Мукашева Ж.А.

филиал

17.00-19.10

 

8.45-15

 

17.00-19.10

 

65.

Мукушева М.С.

филиал

 

9.30-13.10

 

 

 

9.30-13.10

66.

Муслимова К.С.

филиал

8.45- 11.00

14.45-17.45

8.45- 13.10

14.00-16.15

16.15- 19.10

10.15-13.10

14.45-17.45

8.45-13.10

14.00-16.15

16.15-19.10

67.

Рахманкулова  Ж.Е.

филиал

17.00-18.30

 

17.00-18.30

9.30-11.45

10.15-12.30

8.00- 13.10

68.

Садыкова Ж.Б.

филиал

15.30-19.10

 

17.45-19.10

18.30-19.10

 

16.15-19.10

69.

Сайлауов С.Г.

 

8.00- 9.30

8.00-9.30

17.00-17.45

11.45-13.10

17.00-17.45

8.00- 9.30

 

70.

Сарсембекова Л.Т.

4,5

8.00-8.45

14.00-15.30

8.00-8.45

14.00-15.30

 

 

8.00-8.45

14.00-15.30

 

71.

Саулет М.

филиал

14.00- 19.10

14.00-19.10

14.00-19.10

14.00-19.10

14.00-19.10

 

72.

Токтаров А.Ж.

филиал

10.15-11.45

8.45- 14.45

8.45-14.45

8.45-14.45

8.45- 14.45

10.15-11.45

73.

Толыкбаева К.Н.

филиал

 

 

9.30- 12.30

8.00-8.45

 

9.30- 13.10

74.

Трахпанова З.Қ

филиал

14.45- 16.15

8.45- 12.30

14.00-15.30

 

10.15-12.30

14.45-16.15

9.30-11.00

14.00-15.30

 

75.

Усенова Ж.Г.

филиал

 

15.30- 19.10

 

 

15.30-19.10

 

76.

Ыбышева Р.О.

филиал

 

 

8.00- 11.45

 

 

8.00-11.45