Қарағанды қаласының әкімдігінің «Қарағанды қаласының…
"№134 НОМ" КММ

Факультативтер және үйірмелер

«Бекітемін»                                            № 134 негізгі мектебінің мектеп компонентінің

Директор                2019-2020 оқу жылына арналған   І -жартыжылдық  кестесі.

К.Сманов                                                                   Расписание

проведения занятий школьного компонента по ОШ № 134

на первоеполугодие 2019-2020 учебного года.

 

 

Мектеп компонентінің аты

Сынып

Мұғалімнің

 аты-жөні

Апта күндері

Дүйс

Сейс

Сәрс

Бейс

Жұма

 

1.

«Логика әлемінде»

2,3«А»

А.О.Кали

 

 

 

 

15.00

 

2.

«Тіл дамыту»

4«А»

С.Р.Жарикова

10.15

 

 

 

 

 

3.

«Жас информатик»

5,6«А»

Л.М.Валиева

13.20

 

 

 

 

 

4.

«Туған жер – алтын бесігім»

/6/«А»

Е.А.Хумарбек

14.00

 

 

 

 

 

5.

«Зайырлылық және дінтану негіздері»

9 «А»

К.Сманов

 

 

 

 

13.20

 

6.

«Абайтану»

9 «А»

Е.А.Хумарбек

 

 

14.00

 

 

 

7.

«Туған жер - тағзым»

7«А»

С.Д.Несипбекова

 

14.10

 

 

 

 

8.

«Математика күнделікті өмірде»

5,6  «А»

А.Ж.Смагулова

 

 

 

 

13.20

 

9.

«Математика күнделікті өмірде»

 9 «А»

А.Ж.Смагулова

 

 

 

14.10

 

 

10.

«Светкость и основы религивидения»

9«Б»

К.Сманов

 

13.20

 

 

 

 

11.

« В мире растении»

/6 «Б»

С.Д.Несипбекова

 

 

13.20

 

 

 

12.

« В мире растении»

/8 «Б»

С.Д.Несипбекова

 

 

 

 

17.10

 

 

 

 

 

 

              

 

 

 

 

 

«Бекітемін»                              № 134 негізгі мектебінің оқушы компонентінің

Директор                    2019-2020 оқу жылына арналған   І -жартыжылдық  кестесі

К.Сманов                                                              Расписание

                                     проведения занятий ученического компонента по ОШ № 134

                                                         на первоеполугодие 2019-2020 учебного

 

Оқушы компонентінің аты

Сынып

Жетекші

Апта күндері

Дүйс

Сейс

Сәрс

Бейс

Жұма

1.

«Әсем әуен»

1«А»

Ж.Шүкірхан

 

 

 

 

11.50

2.

«Әсем әуен»

3«А»

Ж.Шүкірхан

11.50

 

 

 

 

3.

«Әсем әуен»

4 «А»

Ж.Шүкірхан

 

16.25

 

 

 

3.

«Шебер қолдар»

1 «А»

Р.Н.Ходжалакова

 

11.05

 

 

 

4.

«Шебер қолдар»

2,3 «А»

А.О.Кали

 

 

 

15.00

 

5.

«Шебер қолдар»

4 «А»

С.Р.Жарикова

 

 

 

10.15

 

6.

«Читайка»

2,3 «Б»

 Г.С.Байсакалова

16.25

 

 

 

 

7.

«Читайка»

4 «Б»

А.М. Калгужинова

 

 

 

 

11.50

8.

«В мире логики»

1 «Б»

А.Р. Кашалаба

 

11.50

 

 

 

9.

«Умелые ручки»

1 «Б»

А.Р. Кашалаба

 

 

 

 

11.50

10.

«Умелые ручки»

/3 «Б»

Г.С.Байсакалова

 

17.10

 

 

 

11.

«Шахмат ойнайық»

5,6 «А»

К.Сманов

 

 

 

 

15.30

12.

«Шахмат ойнайық»

9 «А»

К.Сманов

 

15.00

 

 

 

13.

«Робот техникасы»

7 «А»

Л.М.Валиева

 

 

14.10

 

 

14.

«Учимся играть в шахматы»

5,6 «Б»

К.Сманов

 

 

 

 

16.30

15.

«Мой любимый край»

9 «Б»

С.Ж.Смагулова

14.10

 

 

 

 

 

"Робототехника"